פרסום העסק ב- Google

ניהול קמפיין פרסום בגוגל ללא התחייבות

קידום מודעות שיווקיות במנוע החיפוש של Google, ישדרג את חשיפת העסק שלך באופן ממוקד, יעיל ומקצועי. הצוות שלנו ינהל עבורך קמפיין PPC (תשלם רק על הקלקה) – מקצועי ואפקטיבי.

מחקר מילים

בקידום הממומן אנו מבצעים מחקר מילים, מחקר המילים מותאם ל PPC יש גם את עלויות המילים ליד כל מילה, אנחנו יודעים מראש אילו מילים יקרות יותר ואילו פחות

כתיבת מודעות איכותיות

חשוב לדאוג שהמודעות שעולות יהיו איכותיות ומזמינות, וכמובן שונות ממודעות המתחרים.

אופטימיזציה לקמפיין

קמפיין PPC צריך תפעול שוטף, מקציבים תקציב וממשיכים לנהל אותו, כל הזמן בודקים את הקמפיין ומנסים לשפר אותו, בכדי שהעלויות של המילים ירדו, וכך מעלים את כמות הקליקים ומהבקרים באתר .

תקציב

אתם קובעים את התקציב שלכם, אנחנו נכוון אתכם מתי אפשרי להוסיף או להוריד כסף לתקציב.

חשוב שתדעו: הכסף שלכם הולך ישירות לגוגל, לא מגיע לכיסנו, הכסף הולך ישירות ממכם לגוגל.

מתנה - תקבלו מאיתנו 300 ש"ח מתנה עבור קליקים בחודש הראשון

200 ₪

חבילה עסקית

ניהול תקציב קמפיין של עד 1000 ₪ בחודש

400 ₪

חבילת גולד

ניהול תקציב קמפיין של עד 2000 ₪ בחודש

20% מהתקציב

חבילת פלטינום

ניהול תקציב קמפיין של מעל 2000 ₪ בחודש

לא. קניית מיקומי הפרסום ב Google דומה מאד למכירה פומבית: ככל שתציע לשלם יותר עבור כל הקלקה של גולש על המודעה שלך, כך היא תופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש.אנחנו מנהלים עבורך קמפיין אופטימלי, שמטרתו להביא לחשיפה מקסימלית וממוקדת של המודעה שלך.
אנחנו מבצעים מחקר מילות מפתח הרלוונטיים לתחום העסק שלך ומיקומו (לדוגמא: מחשבים בתל אביב, מנעולן בירושלים) וכד'. בשלב הבא נבדקת כמות החיפושים של ביטויי המפתח לטובת מקסום אפקטיביות החיפוש, כל ביטוי נמדד בנוסף על פי עלויות ההקלקה שלו וכלל הנתונים יוצרים קמפיין אופטימלי על פי תקציב החבילה שלך.
חשוב שהאתר שלכם / דף נחיתה / כרטיס פרסום, יכלול את מירב המידע אודות העסק שלך כולל: תיאור העסק, תחומי פעילות, ימים ושעות פתיחה, מפת הגעה, קופונים, תגובות לקוחות, גלריות, מוצרים ועוד. כרטיס עסק עשיר במידע.